Карпати Львів - Галатасарай Стамбул. Плей-оф Ліги Європи, 26 серпня 2010

Ну що Wellcome to Hell??? Вот вам і зробили Wellcome to Hell „ЗЕЛЕНІ ЛЕВИ”, а точніше Wellcome to Banderstadt!!! Бусурмани ще довго незабудуть тієї гри. Одні леви виклались сьогодні на полі, а інші ДО КІНЦЯ пітримували рідну команду і чомусь після 0-1 просто не вірилось, що ми можемо покинути Європу і після голу на останній хвилині просто сльози радості. Думаю „зелені леви” показали приклад всім командам, як потрібно боротися ДО КІНЦЯ і ми ВАМИ ГОРДИМОСЯ!!!

А тепер безпосередньо до гри. Почну з гостей. Одне слово ПРОВАЛ. На секторі офіційна делегація і пару заробітчан. Всі кого ми так чекали, а саме Ultraslan не приїхали напевно ще з минулої гри не відійшли. Обіцяли також, що будуть провіряти на вході в стилі „заглядати в ліве вухо через праве”, але як показав матч була велика кількість горючого.

На вихід команди запалюється 15 вроцлавських вогнів і декілька фаєрів - зелені леви вже розуміють, що без бою сьогодні аж ніяк не може бути. Летять підарди, майоріють зелено-білі прапори, а улюблена команда починає навалу на турецьку орду. Після гімну відбувається перекличка з центральними трибунами „Вперед Карпати! Вперед до Бою! Твої фанати завжди з тобою!” Десь на 10 хвилині на вишку запросили колишнього тренера дублю Олександра Войтюка, який зараз у відставці і весь матч підтримував команду в 16му секторі і він зарядив свій улюблений заряд „Хто ми ??? ЛЕВИ !!!” Матч дуже напружений „зелені леви” притуснули бусурманів, но ніяк не вдається забити гол. Стадіон просто несе команду вперед „КАР-ПА-ТИ” і лунають переклички „Слава Україні – Героям Слава!”, постійні взриви петард. Перший тайм закінчується з рахунком 0-0 і все найцікавіше залишається на 2й тайм.

На початку 2го тайму розтягуємо банер на турецькій мові „Türk domuz uzakta Avrupa'dan”, що в перекладі „турецькі свині, забирайтесь геть з Європи!”, тим самим вітаємо гостей на нашому стадіоні. Починається нон-стон із dale cavese і голий торс до кінця матчу. Всі атаки бусурман стадіон засвистує, а як тільки „зелені леви” забирають м’яч женуть команду із зарядом „КАР-ПА-ТИ”.
Продовжуються переклички з центральними трибунами. Напруга просто шалена, адже один гол може змінити долю матчу. Під кінець матчу, а саме на 88-й хвилині заводимо гімн України і весь стадіон підхоплює слова, після чого знову піро-шоу у секторі „зажди вірних”. Атмосфера просто „вибухова” і всі чекають виходу в груповий турнір, но тут стається те, на що „зелені леви” аж ніяк не заслуговували. Бусурмани в додатковий час забивають гол 0-1 і святкують практично, як вони думали, перемогу. Но не так просто вивести з БАНДЕРШТАТУ перемогу і з секторів „завжди вірних” лунає гучне „ ДО КІНЦЯ, ДО КІНЦЯ !!!” І друга ж атака улюбленої команди завершується взяттям воріт 1-1 і МИ В ЄВРОПІ ... сльози радості, по олд скулу запалені газети, а сектор знов загоряється вроцлавами, розриваються пітарди і безперервне „КАР-ПА-ТИ”. Команда довго святкує гол після чого бусурмани проводять останню невдалу атаку і як це прийнято капітану команди Андрійкові Тлумаку, вводить м’яч в гру з вільного удару і лунає фінальний свисток і починається „забава, забава, забава аж до раня !!!” „Зелені леви” дякують стадіону за підтримку і як завжди танцюють із „завжди вірними” під dale cavese і кидають, не зважаючи, на великий паркам футболки. Після чого, не рахував скільки разів, роблять коло пошани із зелено-білими прапорами. Сектор ще довгий час не розходився і співав пісні, адже у Львові у зв’язку з такою подією п’ятниця - вихідний день. Покинувши стадіо вирушили ще під бас привітати команду і поспівати пісні. Як написали на одному із сайтів „Лас-Вегас отдыхаэт – Львов гуляет”, так воно і було в ніч з четверга на п’ятницю. Я думаю в дідусів, які пережили взяття Карпатами кубка 69 року не витримало в більшості серце, після гола Федецького на останніх секундах гри.

Наразі "зелені леви" залишаються непереможними в єврокубках!

Тепер закінчую звіт словами „До зустрічі в Парижі...”

Автор звіту: Брілок

Коментарі відсутні