Новини

Сакральне для профанів

Дії декількох десятків тисяч вболівальників, котрі співають хором "ми будемо із нашим клубом до гробової дошки", б'ють ритмічно в долоні і стрибають, поклавши руки на плечі сусідів, нагадують екстатичну поведінку вірян під час релігійного свята. Асоціація з релігією невипадкова. На думку австрійсько-німецького соціолога Томаса Лукмана (Thomas Luckmann), сакральне зовсім не зникло із життя сучасної людини. Навпаки, ми живемо в епоху "нових чарів", коли сфера священного начала виходить з-під юрисдикції релігійних організацій. Погляд на вболівальників як на общини невидимих релігійних культів допомагає зрозуміти соціальний феномен "вболівання" та суміжні з ним явища.

Детальніше »

Збір коштів на пам'ятник Сашку Шаленному

Під час матчу "Карпати" - "Зоря" відбудеться збір коштів на пам'ятник Сашку Шаленному.

Детальніше »

Hardcore Attack II, 22 грудня у Львові!

22 грудня у Львові відбудеться другий музичний фестиваль "Hardcore Attack", в якому візьмуть участь групи Boris Бритва, 9 вал, White Lions, а також гості з Угорщини - Backstab і Fehér Törvény

Детальніше »

Карпати Львів - Ворскла Полтава. 18 тур, сезон 2012/2013. 01 грудня 2012

13 грудня 2012 року Banderstadt Ultras святкуватимуть 5тиріччя від дня створення угрупування. Оскільки 1 грудня проходив останній тур українського чемпіонату, то всі футбольні події, присвячені цій даті, було вирішено провести в цей день.

Детальніше »

Волю Павличенкам / Freedom Pavlichenko

We are asking European football fans to support us, Ukrainian football fans and to join our campaign of "black tour" or "They are not killers" as a sign of protest against judicial outrage

Детальніше »

Відео "Матч за воротами"

Вчора відбулась довгоочікувана прем'єра фільму "Матч за воротами", в основу якого покладено події на фанатських секторах львівських "Карпат" в минулому сезоні. Інтерв'ю з відомими учасниками львівського фан-руху, піро, заряди, атмосфера на трибуні та поза нею - все це сьогодні презентує до вашої уваги творець фільму Тарас Чучман.

Детальніше »

Кубок Львову

Минулих вихідних в Києві відбувся традиційний фан-турнір з міні-футболу "Кубок віража". Перемогу в ньому здобула команда Banderstadt Ultras.

Детальніше »

Звернення від друзів Сашка Шаленного

 Знову ми повертаємось до того самого. Ми всі пам’ятаємо, як ми плакали на похоронах, як ми бились в груди, що зробимо все для того, щоб вбивця сидів, як ми обіцяли у всьому допомагати матері. Але зараз виходить так, що всі забули, забили і заспокоїлись. 

Детальніше »

Графіті "Кубок Львову"

Міжсезоння - не час сидіти вдома, тож хлопці з Бандерштату вирішили трохи прикрасити стіни рідного міста.

Детальніше »

Золотий сезон 2011/2012 р.р.

Золотий сезон - мрія багатьох фанатів по всьому світу. Відвідати всі матчі свого улюбленого клубу - велика честь та повага від друзів і колег в нашій нелегкій справі. Для львів'ян золотий сезон цього року був особливо важким завданням, по-перше через величезні відстані у внутрішньому чемпіонаті, по-друге через кубкові ігри в будні дні, по-третє через єврокубкові матчі. Впоратись з ним в сезоні 2011/2012 вдалось лише одній людині, відомій нам з вами як Енді. До вашої уваги невелика бесіда з ним про те, що довелось пережити за 57 днів на виїзді.

Детальніше »