Разом із Дублем або „ ХТО МИ??? – ЛЕВИ ” - золотий сезон 09/10!

По закінченні сезону, в якому улюблена команда здобула путівку в Лігу Європи, а дублюючий склад завоював ЗОЛОТІ медалі чемпіонату, варто згадати про супорт на матчах дублюючого складу як вдома, так і на виїзді. Мало команд, а точніше жодна команда Премє'р Ліги серед дублюючих складів не відчувала ТАКОГО УРАВНЯ підтримки, як ЗЕЛЕНІ ЛЕВИ :)) і справа тут не в кількості піротехніки і прапорів, а в атмосфері, яка склалася цього сезону між "завжди вірними" і гравцями дублю, хоча і першого вистарчало як на СКА, так і за межами Бандерштату.

Детальніше »

Україна - Румунія. 29.05.10. Товариський матч

Гості з усієї України почали з'їжджатись до Львова ще в п'ятницю вранці, а вже в  суботу вся центральна частина міста кишіла фанатами з різних міст. Літні майданчики, завішані прапорами і банерами, люди в вишиванках, і прапори, прапори, прапори - червоно-чорні, жовто-блакитні, блакитно-жовті.

Детальніше »

Зроби свій вклад в фан-рух

Міжсезоння - сумна пора для фаната. Тому Banderstadt Ultras пропонують провести цей час з користю для фан-руху, виготовляючи прапори та розтяжки. Візуальне оформлення сектора - важливий елемент підтримки команди, по ньому нас повинні впізнавати в Європі! Отож, готуємо сани влітку.

Детальніше »

Інтерв'ю з представником FBS (Скала Стрий)

Ультрас рух набуває все більшої популярності в Україні. З'являються і розвиваються групи фанатів не лише в команд з великих міст. Останнім часом, на непоганий, як для другої ліги чемпіонату України з футболу, рівень вийшли хлопці з угрупування FBS, що підтримують один з найстаріших клубів України - стрийську Скалу. До вашої уваги інтерв'ю з представником їхнього руху.

Детальніше »

Сезон 2009/2010

Сезон 2009-2010 виявився багатим на події для львівських ультрас. Тут співпали і покращення гри команди, і ріст у кількості самого фан-руху, і багато інших факторів.

Детальніше »