Карпати Львів - ПСЖ. Груповий раунд Ліги Європи, 6 тур, 15 грудня 2010

Закінчився фантастичний 2010 футбольний рік для львівських Карпат. Цей рік насправді можна вважати поки що найкращим у цьому тисячолітті. Спочатку молодіжна команда стала чемпіоном України, тоді Карпати вибороли путівку в єврокубки, казкові виїзди в Ісландію та Грузію, а про матчі проти Галатасарая в Голівуді напевно скоро знімуть фільм. І всюди з командою були її найпалкіші фанати.

І от настав останній матч сезону, який вже нічого не вирішував в турнірному плані, та все таки мав вагу для команди і для вболівальників. Гравці щиро бажали подарувати собі і нам першу перемогу у групових етапах єврокубків, а фанати - подякувати футболістам та тренерам за самовіддачу і добрий результат за цей рік. Зввершальне шоу вдалося.

Фанати весь матч гнали свою команду вперед, масове піро після голу, після якого стадіон на декілька хвилин опиняється в тумані. Далі сутички з космонавтами,а тоді бомбардування кріслами, все-таки змусили акабів забратися з сектору.

Наприкінці першого тайму розтягується текстовик з емблемами дивізій "Галичина" та "Шарлемань" - "pour L'Europe Blanche"("За білу Європу").

На останніх хвилинах ще більш масове пірошоу, спалюється все піро, яке ще було у Львові. Сезон можна вважати закритим. Дякуємо команді за гру і чекаємо весни а тоді сподіваємоя і єврокубкової осені.

Автор звіту: Енді

Коментарі відсутні